Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dozor nad pracovní činností odsouzených

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29181420734 | aktuálnost: 30.04.2024

Vězeňská služba České republiky

Upřesňující informace

Náplň práce:
- odpolední a noční směny při zajišťování dozoru nad pracujícími odsouzenými
- převzetí odsouzených a cesta na pracoviště
- dozor na pracovišti (zejména pohyb odsouzených, dodržování pravidel chování, plnění pracovních úkolů, bezpečnost práce, využívání pracovní doby, čerpání přestávek)
- evidence kontrol, telefonická komunikace s věznicí
- doprovod odsouzených z pracoviště do věznice
- denní, odpolední a noční směny (dle vykonávané práce)
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou
- bezúhonnost
- odpovědnost, pečlivost, svědomitost
- zdravotní způsobilost pro výkon nočních směn
Nabízíme:
- plat od 23 630 - 33 020 Kč v závislosti na započitatelné praxi
- 200 hodin dovolené v kalendářním roce
- 40 hodin dodatkové dovolené v kalendářním roce
- 5 dnů indispozičního volna (tzv. sick days)
- příspěvek z Fondu kulturních a sociálních potřeb
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá, 08:00 - 15:00).

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 23 630 - 33 020 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Husova 194, Pardubice, 53002

Region: Pardubický kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy