Typ nabídky

Minimální mzda

Doplňování zboží, dlouhodobě - až 240 Kč/hod. #87bRa

referenční číslo: 66058bd15d0cfc06c293d3a5 | aktuálnost: 13.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáš dlouhodobý přivýdělek? Vyhovuje Ti práce na zkrácený úvazek? Máš čas v ranních a nočních hodinách? Pak jsi na správném místě!!
Do oblíbeného švédského obchodu s nábytkem hledáme šikovné a dlouhodobé pracovníky na pozici DOPLŇOVÁNÍ ZBOŽÍ.
NÁPLŇ PRÁCE: doplňování zboží v obchodním domě, manipulace s paletovým vozíkem a čtečkou, třídění a likvidace obalových materiálů, tato práce je svou povahou vhodná pro fyzicky zdatné muže
PRACOVNÍ DOBA: střídání ranních směn (5:00-10:00) s nočními směnami (21:00-5:30), docházka na zkrácený úvazek 15-20 hod./týden
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Avion Shopping Park Brno
Důležitou podmínkou pro nástup na tuto brigádu je zájem uchazeče o pravidelnou a dlouhodobou spolupráci na zkrácený úvazek, neboť po odpracování cca 1 měsíce se předpokládá přechod na hlavní pracovní poměr do kmenového stavu společnosti.
V případě zájmu o tuto pracovní nabídku nás prosím kontaktujte prostřednictvím odpovědního formuláře.

Požadujeme

- věk nad 18 let
- nástup IHNED
- fyzická zdatnost a manuální zručnost

Nabízíme

- mzdové ohodnocení až 240 Kč/hod (základní mzda 160 Kč/hod+ příplatky za práci o víkendu 50%, v noci 20%, ve svátek 100%)
- výplata mzdy na vyžádání (formou zálohy)
- přechod do kmenového stavu na HPP po odpracování 1 měsíce
- stravování za symbolické ceny a nápoje zdarma
- spoustu benefitů: 5 týdnů dovolené, zaměstnanecká sleva, flexipasy, multisport karta, kariérní růst
- dobrá dopravní dostupnost
- příjemný a přátelský kolektiv

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda