Typ nabídky

Minimální mzda

Disponent nákupu | němčina nutná | AŽ 45 000 Kč

referenční číslo: 7-20-383024 | aktuálnost: 03.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte zkušenosti s nákupem? Domluvíte se navíc německy? Poradíte si s Excelem? Pak nám pošlete svůj životopis, pro zahraniční společnost hledáme DISPONENTA NÁKUPU A SKLADU!

Co bude Vaší náplní práce?
- Zajištění nákupu zboží a služeb (nepřímý materiál, spotřební zboží, náhradní díly, ochranné pomůcky, pracovní pomůcky)
- Vyjednávání s dodavateli, uzavírání smluv
- Optimalizace nákladů
- Správa skladových zásob (příjem a výdej zboží, manipulace se zbožím)
- Komunikace s dalšími závody společnosti
- Zahraniční služební cesty

Požadujeme

- SŠ vzdělání
- Zkušenosti z oblasti nákupu (nejlépe nepřímého materiálu)
- Praxe s vedením skladových zásob
- Aktivní komunikace v NJ, alespoň základy AJ
- MS Office
- ŘP sk. B, vlastní automobil, ochota cestovat

Mzda: 45 000 - 47 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec,

Region: Jihočeský kraj, Česká republika

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita