Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Disponent logistiky- 1 směna

referenční číslo: 54783 | aktuálnost: 15.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti v oboru logistiky z výrobní společnosti, které chcete dále rozvíjet nebo jste absolventem se zájmem o obor a hledáte nové pracovní uplatnění v zázemí silné stabilní společnosti? Pak nám dejte o sobě vědět! A staňte se součástí výrobní společnosti , která vám poskytne moderní pracovní prostředí a mimo jiné i řadu pěkných benefitů. Pozice je vhodná i pro absolventy.
zajištění dodávek dílů podle zákaznických požadavků dohlížení a organizování přeprav komunikace se zákazníky a přepravci hlídání skladových zásob sledování průběhu přeprav zpracování příslušné administrativy potřebné k expedici práce se systémem SAP a interním systémem

Požadujeme

SŠ /VŠ vzdělání vzdělání či praxe v oboru mírně pokročilá znalost Aj pro využití v emailové komunikaci znalost MS Office (Excel, Word) komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

roční bonusy 5 týdnů dovolené odměny při pracovních a životních jubileích práce v moderní open space kanceláři příspěvek na stravování příspěvek na telefon příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na sportovní aktivity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika