Typ nabídky

Minimální mzda

Dispečer velínu energetiky - elektromechanik

referenční číslo: 110-9-400591 | aktuálnost: 11.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

- Dozorovat chod zařízení energetiky pomocí Informačního Systému Energetiky
- Provádění preventivních prohlídek strojů a zařízení podle provozních řádů a postupů
- Diagnostika chyb strojů a zařízení a následná jejich oprava a zlepšení,
- Provádění plánované opravy a minimalizování poruch, prostojů strojů a zařízení,
- Aktivní přístup k osobnímu odbornému rozvoji, zapojení do implementace projektu DIGITÁLNÍHO PODNIKU v útvaru energetiky

Požadujeme

- Min SOU se zaměřením na elektro
- Alespoň rok praxe v oboru elektro
- Vyhláška 50/78
- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
- Základní znalost PC

Nabízíme

- 13. plat, 14. plat (podíl na zisku)
- Pravidelný růst průměrného výdělku
- Výrobní bonus
- Příspěvek na dojíždění až 2 000 Kč
- 5 týdnů dovolené + volné dny za odpracovaná léta
- Závodní stravování od 24 Kč
- Multisport karta a benefitní karta
- Firemní akce

Mzda: 40 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Liberec, Liberec,

Region: Liberecký kraj, Česká republika

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní