Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dispečer/ka MKD / spedice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28700080738 | aktuálnost: 01.05.2024

SÝKORA - Transport s.r.o.

Upřesňující informace

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (7-19h Po-Ne)

Výhodou zkušenost v tomto oboru, nicméně když nebude možná lépe, zaškolíme dle našich představ a potřeb našich klientů.

Náplň práce: vytěžování našich i smluvních vozidel, komunikace s řidiči, s dopravci, klienty, kolegy, objednávky, příprava podkladů pro fakturaci, ...

Požadujeme znalost německy nebo anglicky, zodpovědnost, poctivost a zájem o práci

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na cestu do práce, po čase služební vozidlo, atd..

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: Aj nebo Nj
Aj nebo Nj

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Masarykova 118, Modřice,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita