Typ nabídky

Minimální mzda

Dispečer bez angličtiny

referenční číslo: 52994 | aktuálnost: 14.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš zkušenosti v oblasti transportu, přeprav či pozemní logistiky? Organizační talent a pečlivost jsou tvou předností? Vyhovuje ti práce v menším týmu, ale hledáš zázemí stabilní velké firmy? Pak se neváhej přihlásit. Do Frýdku- Místku hledám dispečera nákladních vozů (ne kamiony).
* Koordinace a správa flotily vozidel, včetně plánování tras a sledování jejich průběhu. * Řízení týmu zaměstnanců, včetně závozníků a řidičů, a řešení otázek souvisejících s jejich absencemi a náhradami. * Příprava podkladů pro mzdy * Monitorování provádění zakázek dle plánu. * Sestavování a zpracování logistických reportů. * Příprava dokumentace pro fakturaci za uskutečněné operace. * Dohlížení na dodržování bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. * Komunikace s klienty a vyřizování jejich reklamací.

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost balíčku MS Office
  • Znalost programu SAP výhodou
  • ŘP sk. B
  • ochota pracovat na denní směnu (pracovní doba je na domluvě, ale vozy vyjíždí okolo 6. hodiny ráno)

Nabízíme

* Pracovní poměr na dobu neurčitou * 13. plat * Malý a přátelský kolektiv * 25 dní dovolené * Příspěvek na stravování * Příspěvek na penzijní a životní pojištění * Bonusy a prémie * Zdravotní volno a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika