Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dispečer/ka

referenční číslo: 53967 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Dispečer/ka

Náplň práce

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte zkušenosti na pozici dispečera/dispečerky? Mám tu pro Vás zajímavou pracovní nabídku.
koordinace řidičů a zajišťování dopravy komunikace s jednotlivými řidiči řešení případných problémů zajišťování související denní operativy

Požadujeme

angličtina - na komunikativní úrovni, další jazyky vítány předchozí zkušenosti na stejné pozici spolehlivost, komunikativnost ochota pracovat někdy i přesčas

Nabízíme

zajímavou nástupní mzdu pružnou pracovní dobu zázemí skvělého zaměstnavatele podporující tým kolegů smlouvu na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Doprava, logistika