Typ nabídky

Minimální mzda

Dispečer (40-45.000 Kč)

referenční číslo: 44465 | aktuálnost: 08.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

PRACUJTE V PROSTŘEDÍ DOPRAVY A KOORDINUJTE PŘEPRAVU - HLEDAJÍ SE KOORDINÁTOŘI/TKY DOPRAVNÍHO RUCHU!

Spojte se s námi a přidejte se k našemu týmu, který se specializuje na organizaci a řízení přepravy. Máme pro vás zajímavou a rozmanitou práci, kde budete mít možnost se samostatně uplatnit!

Zašli životopis na Sojkova@acjobs.cz a dostaneš více informací!

Náplň práce

  • Plánování a organizace přeprav, zajištění jejich plynulého průběhu
  • Komunikace se zákazníky a zajištění vysokého standardu služeb
  • Vedení a motivace řidičského týmu
  • Sledování a dohled nad průběhem dopravy a řešení případných problémů

Požadujeme

  • Komunikativní úroveň německého jazyka pro efektivní komunikaci
  • Praxi v oblasti kamionové dopravy, abyste byli seznámeni s procesy a výzvami tohoto odvětví
  • Silné organizační schopnosti a schopnost efektivně komunikovat
  • Dobrou zkušenost s prací na počítači.
  • Platný řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

  • Možnost využití služebního automobilu
  • Stabilní zázemí v prosperující společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dovolenou navíc
  • Možnost využití Sick Day
  • Možnost účasti na jazykových kurzech
  • Firemní telefon i pro soukromé účely
  • Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • Místo výkonu práce: Cheb

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Doprava, logistika