Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

DevOps-Engineer/Sysadmin

referenční číslo: 2000204325 | aktuálnost: 01.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která provozuje zařízení s vysokovýkonnými femtosekundovými lasery, které umožňují průkopnický výzkum v oblastech od fyziky po životní vědy a nabízí unikátní zdroje rentgenového záření a urychlených částic, hledáme vhodné kandidáty na pozici DevOps-Engineer/Sysadmin.

Náplň práce:

  • Budování, provoz a rozšiřování infrastrukturních systémů pro vývoj, testování, nasazení a monitorování softwaru řídicích systémů
  • Vyvíjení a implementace strategie pro správu konfigurace kritických instalací
  • Podpora vývoje webové platformy pro monitorování
  • Podpora každodenního provozu laserových a experimentálních laboratoří a serverové místnosti, pomoc při nasazování nových podsystémů a reakce na požadavky vývojářů a operátorů

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na informatiku, softwarové inženýrství, aplikovanou fyziku nebo matematiku nebo příbuzné obory

Prokázaná profesní zkušenost s:

  • Správou systémů Linux
  • Virtualizací a standardizací platformy
  • Podporou nástrojů pro vývoj a nasazování softwaru
  • Výborná znalost anglického jazyka v písemné i ústní formě

Také by bylo žádoucí alespoň jedno z následujících:

  • Znalost konceptů podnikové úrovně síťování
  • Dovednosti v backendovém web vývoji (PHP 7, NodeJS, ...)
  • Zkušenost s prací ve výzkumném zařízení nebo ve velkém datovém centru

Nabízíme:

  • Možnost účasti na tomto unikátním vědeckém projektu
  • Konkurenční a motivující mzdu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home Office dle dohody
  • Možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené a 6 dní osobního volna
  • Podporu aktivit ve volném čase
  • Další zaměstnanecké výhody
  • Místo výkonu práce: Dolní Břežany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Dolní Břežany,

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Dovolená více než 5 týdnů