Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Designer – zařízení pro hru a fitness

referenční číslo: 53552 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsi kreativní a máš hlavu plnou jedinečných nápadů? Baví tě design a hledáš novou příležitost pro vlastní realizaci a další rozvoj? Pokud je tvá odpověď ANO, přidej se do designerského týmu, který je typický svojí hravostí a smyslem pro detail.
návrh dětských hřišť a sportovišť (jednotlivé herní prvky, další dekorace) komunikace s klienty s cílem vyhovět jejich požadavkům a navrhnout specifická řešení spolupráce v rámci mezinárodního týmu – lokální i zahraniční klienti

Požadujeme

má vzdělání ideálně v oboru design (nebo podobném uměleckém/technickém oboru) umí vytvářet vizualizace a designové návrhy má angličtinu na komunikativní úrovni – pravidelná spolupráce se zahraničními kolegy rozumí práci v 3D grafickém programu (např. SW Rhinoceros) je kreativní a nezastaví se před první překážkou je týmový hráč a potáhne s námi za jeden provaz

Nabízíme

příležitost pracovat na produktu, který podporuje hravost a aktivní životní styl fajn tým kolegů, ze kterých se stanou tvoji přátelé možnost spolupráce v rámci mezinárodního týmu flexibilní pracovní dobu, možnost občasného home office týden dovolené nad rámec zákona Multisport kartu, kafetérii kurzy cizího jazyka dotované stravné
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl