Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Denní recepční

referenční číslo: 64f39af9cf42f69ef7038b12 | aktuálnost: 02.05.2024

Mamaison Residence Belgická Prague

Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti? Mamaison Residence Belgická ****, která patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, přijme kolegu/kolegyni na úsek recepce. Nástup možný ihned.

Náplň práce

zajištění chodu hotelové recepce
úzký kontakt s hosty, zajištění jejich spokojenosti
check-in a check-out hostů

Požadujeme

minimálně SŠ vzdělání
praxi na obdobné pozici z hotelu výhodou
schopnost týmové práce i samostatného rozhodování
příjemné a profesionální vystupování

znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou
- výborné komunikační schopnosti
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost
- aktivní klientský přístup, asertivita
- pozitivní myšlení, týmový duch
- znalost hotelového a rezervačního systému Protel výhodou

Nabízíme

zajímavé platební podmínky
práce na plný úvazek
práce v přátelském kolektivu
zázemí stabilní české společnosti CPI Hotels, a.s.
systém zaměstnaneckých benefitů

Benefity

 možnost profesního růstu
- zázemí velké společnosti dynamicky expandující v hotelovém průmyslu
- systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, možnost cestovat v síti hotelů společnosti zdarma, zvýhodněné zaměstnanecké stravování)
- příjemné pracovní prostředí

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický

Místo pracoviště: Belgická 318/12, Praha 2, 120 00

Region: Praha

Obor: Administrativa

Profese: recepční

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, Studenty