Typ nabídky

Minimální mzda

Dělník ve výrobě s volnými víkendy

referenční číslo: 52576 | aktuálnost: 29.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro klienta, který má bohatou historii v oboru prodeje hutního materiálu, hledáme nového kolegu na pozici strojírenského dělníka. Nástup je možný ihned!
Vaším úkolem bude zajistit plynulý příjem, pečlivou přípravu a efektivní výdej hutního materiálu Pracuje se na dvousměnný provoz – ranní a odpolední

Požadujeme

Spolehlivost a odpovědnost v docházce Střední odborné vzdělání s výučním listem Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

Mzda 26.000 Kč + zákonné příplatky Po zapracování se mzda navyšuje Stravenky 90 Kč/směna (za práci o víkendu) Volné víkendy 25 dní dovolené Práce na HPP Možnost přestupu do kmene po 6. měsících Stravování v kantýně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 26 000 - 29 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl