Typ nabídky

Dělník ve výrobě, mzda od 29000 Kč

referenční číslo: 42984 | aktuálnost: 26.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte jistou, stabilní a dobře placenou práci? Nebojíte se ušpinit si ruce, případně, že se vám sem tam udělá mozol? :-)  Do hutní společnosti Liberty Ostrava hledáme dělníky do výroby na mnoho různých pozic všech závodů - Koksovna, Vysoké pece, Válcovny, Rourovny, Údržba, Ocelárna. Zajímá vás více? Udělejte první krok tím, že nám zašlete váš aktuální životopis.
 Výroba produktů pro hutnický a strojírenský průmysl  Vazačské, jeřábnické, zámečnické práce, obsluha obráběcích strojů  Obsluha strojů, broušení trub, kontrola kvality a rozměrů trub  Valcířské práce Vždy se na danou pozici půjdete osobně podívat, nenabídneme Vám práci naslepo :-)

Požadujeme

ochota pracovat na 8hod nepřetžitý režim směn (RR-NN-OO-VV) fyzická zdatnost se bude hodit spolehlivý, samostatný vazačský průkaz - pokud ho nemáte, zdarma vám jej necháme udělat

Nabízíme

Měsíční mzdu od 29000 Kč Na určitých pozicích náborový bonus v hodnotě 10000 - 35000 Kč  Příplatky za zdravotní rizika až 1500 Kč/měsíc  Příplatky za noční směnu 30 Kč/hod  Příplatky za odpolední směnu 5 Kč/hod  Příplatky za směnu v sobotu a neděli 40 Kč/hod  Dotované stravování ve firemní kantýně  Týden dovolené navíc   Možný převod do kmene již po půl roce  ZDARMA vazačský průkaz
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 29 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl