Typ nabídky

Minimální mzda

Práce ve výrobě bez dřiny, až 29 000 Kč, 13. i 14. mzda a další benefity

referenční číslo: 54628 | aktuálnost: 02.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do menší výrobní firmy v Lázních Bohdaneč hledáme nové kolegy. Nepojedeš na kvantitu a kvóty. Připravíš komponenty, spustíš stroj a v klidu si půjdeš uživat kafe, ovoce a pohodu na pracovišti. Přijď posílit náš tým do chemické výroby v oboru plastů a užívat si spoustu benefitů!
obsluha mixovacích zařízení čištění výrobních strojů nejen na konci směny udržování pracovního místa v pořádku občasná manipulace s těžšími pytli pro přípravu práce

Požadujeme

fyzická a technická zdatnost pro práci se strojem a ovládacím panelem zkušenost s VZV výhodou, ale ne podmínkou ochota pracovat v třísměnném provozu spolehlivost, smysl pro samostatnost nevadí ti hluk

Nabízíme

čtvrtletní prémie, 13. i 14. mzda příplatky za práci v noci, o víkendu či ve svátek + za odpolední směny permanentky na hokej, fotbal a do divadla, firemní akce v létě a zimě stravenkový paušál 3 dny sickday, 5 týdnů dovolené penzijní a životní připojištění po zkušební době na pracovišti obdržíte iontové nápoje i ovoce voda, káva a mikrovlnka na ohřátí obědů samozřejmostí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 29 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Anna Sosnovič Mustafina
+420 733 611 722