Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dělník ve výrobě

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28116940794 | aktuálnost: 27.04.2024

HET spol. s r.o.

Upřesňující informace

Nástup možný ihned.
Náplň práce:
kompletace výrobků na palety, kontrola hotového výrobku, ovládání a udržování výrobního zařízení. Jedná se o fyzicky náročnou práci, vhodnou spíše pro muže.
Požadujeme:
základní vzdělání nebo SOU, zkušenost s ovládáním strojů, zodpovědnost, samostatnost, znalost převodů jednotek, výpis z trestního rejstříku
Nabízíme:
možnost osobního rozvoje, práce v kolektivu, uvedena hodinová mzda, firemní benefity, závodní stravování
Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: michal.sablik@het.cz .

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 128 Kč / hodinu

Místo pracoviště: 61, Ohníč, 41765

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní