Typ nabídky

Minimální mzda

DĚLNÍK v rybářství - 1 SMĚNA, Hluboká nad Vltavou, 13 mzda

referenční číslo: 42514 | aktuálnost: 09.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete práci na jednu směnu? Pracovat v rodinné společnosti a ne v korporátu? Pokud ano, tak rodinné rybářství sídlící v městě Hluboká nad Vltavou hledá nového kolegu na 1 směnu na pozici Dělník.
Výlovy rybníků, třídění ryb Pomocné práce na sádkách Čištění hrází a okolí rybníků Případně řízení traktoru

Požadujeme

Spolehlivost a ochota pracovat u stabilní zaměstnavatele na 1 směnu Manuální zručnost Fyzická zdatnost řidičský průkaz skupiny T výhodou

Nabízíme

1 směna od pondělí do pátku (07:00 – 15:00) 1 týden dovolené navíc - 25 dní 100 Kč stravenky, příspěvek na penzijní připojištění 13. a 14. plat vstřícné a příjemné prostředí rodinné firmy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 20 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba