Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dělník v provoze + administrativa - Třebechovice pod Orebem

referenční číslo: 53403 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nabízíme práci vhodnou pro ženy na jednosměnný provoz v Třebechovicích pod Orebem.
Drobná manuálnĺ práce s díly z kovových prášků opracování finálního povrchu dílů úprava přesných rozměrů aktivní používání excelu (tabulky, vzorce)

Požadujeme

dobrý zdravotní stav spolehlivost, přesnost, smysl pro preciznost bez alergie na kov znalost excelu (grafy, tabulky, funkce, vzorce) zkušenosti se systémem ISO 9001 výhodou zkušenosti se systémem Helios výhodou

Nabízíme

13. plat možnost přesčasů s příplatky příspěvek na stravování 65 Kč posilovna bonusy za výročí ve firmě 3 sick days možnost zkráceného úvazku
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Michaela Lýdie Rozínková
+420 731442031]