Typ nabídky

Minimální mzda

Dělník v pekárenské výrobě - SMAŽENÁ VÝROBA - Zástupce předáka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29028100788 | aktuálnost: 27.04.2024

SEMAG spol. s r.o.

Upřesňující informace

Máš rád vůni pečiva a jsi manuálně zručný? Pokud jsi spolehlivý a máš chuť se učit nové věci, přidej se k nám do menšího kolektivu.

Náplň práce:
" zastupuje předáka v době nepřítomnosti
" sečtení výroby dle zadaných požadavků
" smažení výrobků, obsluha fritéz a kynárky (koblihy, kapsy, rohlíčky)
" v případě potřeby výpomoc při výrobě jemného pečiva
" 2-směnnný provoz (pondělí - neděle)
" vysoký podíl ruční práce
" vyučení v oboru a praxe NENÍ podmínkou

Požadujeme:
" minimálně vyučení
" výborné počty podmínkou
" zkušenosti s vedením lidí - výhodou
" komunikativnost
" dobrá znalost českého jazyka
" dobrou manuální zručnost a rychlost - práce vhodnější pro ženy
" pracovní morálku, ochotu učit se novým věcem
"zdravotní průkaz pro práci s potravinami, výborný zdravotní stav
" zaučíme
" pouze pro vážné zájemce

Nabízíme:
" dlouhodobou spolupráci
" stabilní zaměstnání
" fixní a prémiovou složku
" 5 dnů dovolené navíc po zkušební době
" příplatek 8,- Kč/ hod za odpolední směnu
" příplatek 20 % za práci o víkendu
" příspěvek na stravování
" příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném 6. měsíci
" příspěvek na volnočasé aktivity
" firemní akce

Způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Místo pracoviště: Lidická 886/43, Havířov, 73601

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity