Typ nabídky

Minimální mzda

Dělník v pekárenské výrobě - Počítačka rohlíků - Dohoda o provedení práce

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29354220705 | aktuálnost: 01.06.2024

SEMAG spol. s r.o.

Upřesňující informace

Potravinářská firma hledá do stávajícího týmu na středisko BĚŽNÉHO PEČIVA uchazeče, který má chuť pracovat a nehledá výmluvy. Vhodné pro studenty při zastupování v období dovolených, převážně noční směny v období červen - září. Preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Požadujeme:
"věk 18+
"výborné počty
"pracovní morálku, zodpovědnost, spolehlivost
"chuť pracovat, učit se novým věcem
"výborný zdravotní stav

Náplň práce:
"odebírání plných přepravek z počítačky rohlíků
"provozní doba pondělí - neděle
"převážně noční směny, počátek směny mezi 18:00 - 20:30 hod
"délka směny 8 - 10 hod
"vyučení v oboru není podmínkou, zkušenosti s výrobou pečiva výhodou

způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 143 - 180 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Lidická 886/43, Havířov, 73601

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Základní