Typ nabídky

Minimální mzda

Dělník v kovovýrobě s VZV

referenční číslo: 52773 | aktuálnost: 07.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do společnosti sídlící v Otmarově u Brna, která dodává výpalky z nerezavějící oceli a niklových slitin hledáme nového kolegu. Nabízíme práci na dvousměnný režim (ranní/odpolední) a volné víkendy.
obsluha stroje zpracování kovového materiálu (broušení, tvarování, řezání) řízení VZV

Požadujeme

Schopnost pracovat samostatně i v týmu Organizační dovednosti Spolehlivost, pečlivost Výhodou: Praxe v kovovýrobě Praxe s VZV Oprávnění na VZV

Nabízíme

Mzda 30 000 – 35 000 Kč Práci na hlavní pracovní poměr 25 dní dovolené Stravenky v hodnotě 130 Kč Příspěvek na penzijní připojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba