Typ nabídky

Dělník na koksovně, mzda od 27000 Kč

referenční číslo: 42929 | aktuálnost: 24.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme koksaře do zavedené firmy v Ostravě - Přívoze. Pokud hledáš jistou a stabilní práci, za kterou budeš dobře ohodnocen, tak už neváhej a zašli nám svůj aktuální životopis! Při plné docházce možnost týdenních záloh
obsluha strojů a zařízení pro výrobu koksu dodržování výrobních a bezpečnostních předpisů dodržování pořádku na svém pracovišti

Požadujeme

Máš tuhý kořínek a práce ve směnném provozu ti prostě pasuje S praxí i bez, vše rádi naučíme Jsi zodpovědný a nebojíš se špinavé práce Máš dobrý zdravotní stav

Nabízíme

Měsíční mzda od 27000 Kč příplatky dle ZP výroční prémie stravenky v hodnotě 130 Kč/směna 5 týdnů dovolené možnost rychlého přestupu do kmene smlouva na HPP možnost týdenních záloh pokud k nám nastoupíš a doporučíš nám svého kamaráda, dostaneš odměnu 3000 Kč!!!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba