Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Dělník na 12hod. nebo 8hod. směny

referenční číslo: 55277 | aktuálnost: 12.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Dělník na 12hod. nebo 8hod. směny

Náplň práce

V zinkovně, kde se kov proměňuje v trvanlivé a odolné materiály, hledáme nové kolegy. Pokud máte zájem o výrobu kvalitních produktů a touhu pracovat ve stabilním prostředí, máme pro vás pozici dělník ve výrobě.
Na pozici dělníka ve výrobě vás čeká navěšování a svěšování kovových komponentů na háky, vizuální kontrola, ukládání/balení výrobků do beden, práce se čtečkou a počítačem s dotykovou obrazovkou. Pracuje se na 12ky (ranní, noční) nebo 8ky (ranní, odpolední, noční)

Požadujeme

Fyzická zdatnost Ochota pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu Spolehlivost v docházce do práce

Nabízíme

Mzda 144 – 159 Kč/hod. (záleží dle pozice) Zákonné příplatky Příplatek za nepřetržitý provoz 20 Kč/hod. Příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod. Výkonnostní bonus 2 500 Kč Stravenka 100 Kč/směna Práce na HPP Možnost přestupu do kmene
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Mzda: 144 - 159 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek