Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dělník/ice prádelny

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29397220708 | aktuálnost: 11.06.2024

KVALITA náhradní plnění s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s 1.-3. stupněm invalidity.
Hledáme spolehlivé pracovníky na pozici DĚLNÍK/ICE PRÁDELNY do našeho moderního provozu prádelny. Praxe v oboru vítána, ale není vyžadována.
NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o vyndavání a nandavání prádla z/do praček, pomocné práce v prádelně, pomoc s expedicí prádla u našich klientů, udržování pořádku na pracovišti apod. Pracovní doba na 4,5 hod denně, nástup možný v 6:30 nebo 10:00- domluva možná.
NABÍZÍME: dlouhodobou stabilní práci u české společnosti, která je na trhu více jak 27 let, pracovní dobu pouze ve všední dny.
BENEFITY: příspěvek na stravování, příspěvek na relaxaci a sportovní aktivity, zdarma pracovní oblečení a obuv, po roce práce u nás možnost příspěvku na penzijní připojištění.
POŽADUJEME: pečlivost, spolehlivost, dochvilnost a čistý výpis z rejstříku trestů.
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na job@kvalita.com - vybrané budeme kontaktovat.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 12 119 - 12 119 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dvořákova 383/17, České Budějovice, 37001

Region: Jihočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený