Typ nabídky

Minimální mzda

Dělník/dělnice - obsluha technologie - až 29 000 Kč/m #WY92Q

referenční číslo: 65fd350f39954a446b2e1a91 | aktuálnost: 22.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Chcete být součástí týmu jedné z nejúspěšnějších firem na výrobu trvale udržitelných plastových obalů? Do našeho týmu hledáme pracovníka/pracovnici na pozici dělníka/dělnice - obsluhy technologií.
Pokud jste pečlivý, zodpovědný a láká Vás pracovat v nepřetržitém provozu, rádi Vás u nás přivítáme!
Lokalita: Louka u Litvínova
Co bude Vaší hlavní náplní práce?
- manipulace s plastovými obaly
- balení výrobků do krabic
- obsluha linky potisku
Navíc dostanete zvýhodněné obědy, 5 týdnů dovolené a možnost dopravit se do zaměstnání firemním autobusem.
Nástup možný IHNED.

Požadujeme

- věk min. 18 let
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
- fyzickou zdatnost

Nabízíme

- mzdové ohodnocení 25.500 - 29.000 Kč
- nepřetržitý provoz
- 5 týdnů dovolené
- firemní svozy z Litvínova
- příspěvek na dopravu
- zlevněné obědy za 15 Kč nebo stravenky ve výši 100 Kč
- přátelské prostředí

Mzda: 25 500 - 29 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní