Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dělník/dělnice do výroby nákladních protektorů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29384200786 | aktuálnost: 07.06.2024

ÚSOVSKO a.s.

Upřesňující informace

Pracovní doba: 6:00 - 15:00

Požadujeme:
- odpovědnost, zodpovědnost, zručnost
- řidičský průkaz - B (výhodou)

Náplň práce:
- práce na výrobní lince
- výroba nákladních protektorů
- provádění oprav pneumatik
- jednosměnný provoz

Nabízíme Vám:
- Stabilní pracovní pozice v rozvíjející se firmě
- Mzda od 28.000,- Kč do 32.000,- Kč
- Místo výkonu práce - Šumvald
- Kromě standardních benefitů jako je 5 týdnů dovolené poskytujeme po zapracování příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle (od 1.1.2024), příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč/měsíc (po odpracovaných 12 měsících), stravenkový bonus 110 Kč/den (okamžitě). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou. Můžeme též nabídnout dočasné firemní ubytování a zaškolení.

První kontakt možný POUZE telefonicky nebo e-mailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Šumvald,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy