Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dělník/ce ve výrobě - obsluha jednoúčelových strojů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17436010737 | aktuálnost: 29.05.2024

KM konsult s.r.o.

Upřesňující informace

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Náplň práce: Proběhne zaškolení na pozici Dělníka ve výrobě - obsluha jednoúčelových strojů. Na této pozici máte odpovědnost za odebírání dílců od stroje, kontrolu určených rozměrů dílce pomocí základních měřidel, hlídání kvality a parametrů vyrobeného dílce.
- Požadujeme: zkušenosti s obsluhou strojů a práce s měřidly je výhodou, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost, ochotu učit se novým věcem, ochota pracovat ve dvousměnném provozu (R 6:00-14:15, O 13:45-22:00 hod.)
- Nabízíme: práci s osobním přístupem nadřízených, stravenkový paušál, motivační osobní ohodnocení, pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

– Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: kmkonsult@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p.Večerka, případně osobně.
Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Samostatnost 1181, Holešov, 76901

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy