Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dělník/ce v nádvorní četě

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28731560730 | aktuálnost: 27.04.2024

Psychiatrická nemocnice v Kroměříži

Upřesňující informace

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Pracovní náplň: běžný denní úklid areálu PN, každodenní práce s pacienty při úklidových pracích, svoz druhotných surovin a jiných odpadových materiálů, svoz a sběr nebezpečných odpadů (infekčních)
- Požadavky: řidičský průkaz skupiny B
- pracovní doba Po-Pá, 6.00 - 14.30 hod., doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Benefity: 5 % osobní ohodnocení ze základního platu po zkušební době a další osobní ohodnocení podle pracovních výsledků, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní spoření
- Kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá, 7:30 - 14:00 hod. (pan Kočička, tel: 573 314 312), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kocickam2@pnkm.cz.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 20 230 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Havlíčkova 1265/50, Kroměříž, 76701

Region: Zlínský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy