Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dělníci v pekárenské výrobě – smažená výroba

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29216300770 | aktuálnost: 01.05.2024

SEMAG spol. s r.o.

Upřesňující informace

Máš rád vůni pečiva a jsi manuálně zručný? Pokud jsi spolehlivý a máš chuť se učit nové věci, přidej se k nám.
Náplň práce:
-volné místo dělník (ce) v pekárenské výrobě - smažená výroba (koblihy, kapsy, rohlíčky)
-v případě potřeby výpomoc při výrobě jemného pečiva
-ranní a odpolední směny, pondělí - neděle
-vysoký podíl ruční práce
-vyučení v oboru a praxe NENÍ podmínkou
-možnost finančního postupu

Požadujeme:
-pracovní morálku, spolehlivost
-výborné počty
-dobrou manuální zručnost
-zodpovědnost za vykonanou práci
-chuť pracovat, učit se novým věcem
-výborný zdravotní stav
-zdravotní průkaz pro práci s potravinami
-nabídka dlouhodobého zaměstnání, pouze pro vážné zájemce

Nabízíme:
-práci ve stabilní společnosti
-dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
-odpolední příplatek 8,- Kč/hod na rámec Zákoníku práce
-příplatek za práci o víkendu ve výši 20%
-příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném 6. měsíci
-dotovaná strava
-příspěvek na volnočasé aktivity
-firemní akce
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 24 500 - 26 700 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Lidická 886/43, Havířov, 73601

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity