Typ nabídky

Minimální mzda

Dejte hluku a vibracím řád! (AŽ 60 000 Kč)

referenční číslo: 55284 | aktuálnost: 15.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte za sebou zkušenosti s měřením hluku a vibrací? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Pokud je odpověď ANO, přidejte se k nám do týmu plného energie a přátelské atmosféry!

Náplň práce

  • Výzkum a Řešení Kvalitativních Problémů. Ponořte se do světa výroby a aktivně se podílejte na řešení problémů spojených s hlukem, vibracemi a drsností našich výrobků.
  • Proaktivní Přístup k Řešení Problémů. Buďte kreativní v hledání inovativních řešení, která zajistí nejvyšší kvalitu.
  • Organizace Schůzek a Stálý Reporting. Neztrácejte spojení s nadřízenými a pravidelně informujte o průběhu řešení kvalitativních otázek.
  • Správa Analýz a Neshod. Vedete pečlivou evidenci analýz a neshod v oblasti kvality.
  • Zapojení se do Procesu Řešení Reklamací. Aktivně přispívejte k efektivnímu řešení reklamací a udržujte spokojenost zákazníků.

Požadujeme

  • VŠ technického směru
  • Zkušenost s měřením hluku a vibracemi
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Možnost HomeOffice
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. plat
  • Benefitní program
  • Komplexní proškolení a další jazykové a vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na penzijko, protože myslíme na Vaši budoucnost
  • Stravenky, abyste byli stále plní sil
  • Pro šikovné kariérní růst, protože u nás nestojíte na jednom místě
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Strojírenství