Typ nabídky

Minimální mzda

Datový analytik, pružná prac. doba, až 85.000 Kč #pBlhv

referenční číslo: 65cb2b1985fc0b2480b971ac | aktuálnost: 14.03.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Orientujete se v oblasti zpracování analýz a SQL Vám není cizí? Hledáte nové zaměstnání, které Vám nabídne flexibilitu díky pružné pracovní době a možnosti homeoffice? Tak nám zašlete svůj životopis a přidejte se do přátelského čtyřčlenného týmu!
A co bude Vaší náplní práce?
- Práce s databázemi, jejich optimalizace, programování SQL scriptů
- Spolupráce s dodavateli IS (provoz, údržba)

Požadujeme

- Zkušenosti alespoň dva roky v oblasti podpory informačního systému a s prací s velkými objemy dat
- Dobrou znalost SQL/PL SQL
- Schopnost pracovat samostatně i v rámci týmu

Nabízíme

- Motivující mzdu a osobní ohodnocení
- 13. plat
- Pružnou pracovní dobu s pevným jádrem (9:00-14:00)
- Zkrácenou pracovní dobu 37,5 h týdně
- Stravenky ve výši 160 Kč (zaměstnanec hradí pouze 24 Kč stravenky)
- Flexipass v hodnotě 10.000 Kč/rok
- Příspěvek na penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené
- 4 dny osobního volna
- 4 dny homeoffice v měsíci (po zkušební době)
- Práci ve stabilní společnosti

Mzda: 65 000 - 85 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity