Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Databázový specialista

referenční číslo: 54595 | aktuálnost: 01.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš zkušenosti se správou a vývojem databází a hledáš uplatnění ve stabilní společnosti? Pro výrobní společnost na Frýdecko-Místecku hledáme nového kolegu do IT týmu. Tato pozice je vhodná i pro juniornější kandidáty, který je schopen podívat se do kódu, nastavit interface, procedury, podhledy, pracovat s daty mezi jednotlivými systémy atd.
* Správa a řízení interních systémů * Vývoj a implementace nových databázových řešení v MS SQL * Integrace systémů, poradenství při výběru nových dodavatelů SW * Návrhy a implementace změnových požadavků * Komunikace s interními zákazníky a dodavateli * Optimalizace a automatizace stávajících procesů ve spolupráci s ostatními kolegy

Požadujeme

  • Dobrou znalost MS SQL, T-SQL
  • Komunikativní znalost AJ
  • Schopnost analyzovat data a následně reportovat
  • Zkušenosti s projekty z výrobního prostředí výhodou
  • Schopnost samostatně řešit problémy
  • Praxi na obdobné pozici

Nabízíme

25 dní dovolené Roční odměny Cafeterie Benefit Plus (možnost čerpání na rekreaci, na wellness, na sportovní aktivity, vzdělávání, pro platbu v lékárnách) Příspěvek na dopravu Příspěvek na stravování Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění Zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky Spoustu firemních akcí MultiSport kartu Jazykové vzdělávání přímo na pracovišti Mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj