Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Data analytik s Pythonem

referenční číslo: 54684 | aktuálnost: 03.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Staň se součástí prestižní mezinárodní společnosti v Praze! Miluješ práci s daty a vyhovuje ti dynamika a soudržnost malého týmu? Hledáš příležitost růst a rozvíjet své dovednosti ve stimulujícím prostředí? Pak je tato pozice stvořena právě pro tebe! Staň se klíčovým členem týmu, který posouvá hranice datové analytiky a inovací.
Spolupráce s odbornými odděleními a vedením společnosti: Analýza a identifikace potenciálů pro zlepšení obchodních procesů. Podpora při strategickém rozhodování: Poskytování statisticky podložených analýz a modelů pro rozhodování, například o změnách sortimentu nebo umístění zboží. Vývoj řešení pomocí Machine Learning: Spolupráce s týmy na vývoji inovativních řešení pro efektivnější řízení procesů. Zodpovědnost za národní analýzy: Vytváření a vývoj analýz pro jednotlivá odborná oddělení. Spolupráce na centrále: Vývoj datových prototypů ve spolupráci s kolegy na centrále. Účast v globální analytické komunitě: Sdílení zkušeností a spolupráce s analytiky a data science experty z různých zemí.

Požadujeme

Vzdělání: VŠ vzdělání v oboru ekonomie, informatika, statistika, matematika nebo příbuzném oboru s analytickým zaměřením. Praxe: 2-3 roky zkušeností s vedením analytických projektů, ideálně v bankovním sektoru nebo poradenské společnosti. Analytické a technické dovednosti: Schopnost pochopit komplexní otázky hospodaření podniku a prezentovat technické poznatky srozumitelně netechnickému publiku. Jazykové znalosti: Čeština na úrovni rodilého mluvčího, pokročilá znalost němčiny nebo angličtiny (min. úroveň B2/C1). Technické znalosti: Optimalizační a statistické metody v Pythonu (frameworky jako scikit-learn, Tensorflow, PyTorch, statsmodels, PuLP, Pyomo) a datové platformy. MS Office: Pokročilá znalost MS Excel a PowerPoint.

Nabízíme

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou: S předem definovanými nárůsty mzdy. Dovolená: Postupný nárůst z 25 dní na 30 dní ročně během pěti let. Stravování: Příspěvek na stravování ve výši 100 Kč na den. MultiSport karta: Včetně možnosti doprovodných karet. Benefity: Letní, vánoční a jubilejní večeře, vitamínové balíčky na podzim, program podpory zaměstnanců. Zvýhodněné tarify: Hlasové a datové tarify od O2 Family. Penzijní připojištění: Příspěvek 500 Kč měsíčně po jednom roce zaměstnání. Rozvoj a růst: Propracovaný systém zapracování, další odborné vzdělávání a kariérní růst. Podpora rodičů: Balíček pro nastávající rodiče, finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výše mzdy, hrazené volno pro rodiče prvňáčka v první školní den.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby