Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Data Analyst s růstem do Data Engineeringu

referenční číslo: 53503 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, mezinárodní přepravní společnost, hledáme Data analytika / Data engineera na různé interní a externí projekty do menšího týmu. Nejdůležitější je pro nás zapadnutí do týmu a background na pozici datového analytika.
Pozice má širší zaměření takže se setkáte s klasickou analytickou prací, ale budete například i pomáhat s modelováním a vývojem datových modelů. Primární je však dobrá spolupráce. Posílíte menší tým, který potřebuje pomoc primárně s databázemi, údržbou dat, BI reportingem + je možnost se podílet na vývoji integrovaných dat. Budete pracovat na interních projektech, ale i spolupracovat s „externími“ společnostmi v rámci celého koncernu napříč Evropou kde se budete moci dostat k zajímavým technologiím. Co budete dělat? Pracovat na návrhu a vývoji modelů integrovaných dat Dělat BI reporting, primárně v Power BI Udržovat datasety Spolupracovat na dalších IT projektech v rámci interních, ale i externích týmů Upravovat vstupní a výstupní soubory Obecně pomáhat s Daty/Reporty

Požadujeme

Nejdůležitější je sednout si s týmem a mít background v datové analýze - primárně s Micosoft tooly (Power BI, Excel) a SQL Co od Vás očekáváme Zkušenosti v datové analýze / BI reportingu Zkušenost s relačními databázemi (SQL) a MS Excel na vyšší úrovni Zkušenost s Power BI nebo jinými vizualizačními nástroji AJ na komunikativní úrovni Výhodou Zkušenost DAX Zkušenost vývojem modelů v Power BI Znalost modelování vrstev a granulity dat

Nabízíme

Nabízíme Dlouhodobá spolupráce v menším týmu Týden dovolené navíc, stravenky Možnost externích školení Sídlo v centru Prahy Kreativní a různorodou práci plnou výzev na zajímavých projektech
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby