Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Cyber Security Engineer - vhodné i pro juniory

referenční číslo: 54674 | aktuálnost: 03.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

pro našeho klienta, který kompletuje počítače, notebooky, a další elektroniku hledáme Cyber Security Engineera. Klient začíná nový projekt v oblasti automotive, můžete tedy ovlivnit úspěch projektu hned od jeho začátku.
Zabezpečení a monitoring podnikové sítě Řešení bezpečnostních incidentů a jejich reportování Penetrační testování Údržba dokumentace Účast na bezpečnostních auditech

Požadujeme

Komunikativní znalost angličtiny Znalost bezpečnostních standardů a protokolů. Znalost normy ISO 27001. Zkušenosti s monitoringem a analýzou logů.

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba Možnost home office Nadstandartně hrazené přesčasy Možnost speciálního osobního ohodnocení manažerem v případě velmi dobrého pracovního výkonu Multisport karta za 480 Kč měsíčně Zvýhodněný zaměstnanecký Vodafone tarifDovolená 4 týdny, po zkušební době další 1 týden volna Půlroční a roční bonusy na základě schváleného budgetu vedením Závodní kantýna na pracovišti (snídaně, obědy) Příspěvěk na stravování v rámci firemní kantýny Elektronické stravenky Příspěvek na penzijní připojištění Vzdělání a rozvoj zaměstnance (školení v rámci pracovní doby) Cafeteria system
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby