Typ nabídky

Minimální mzda

Customer service s AJ | SAP projekty | Automotive

referenční číslo: 52605 | aktuálnost: 30.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kandidáta/ku ideálně z korporátního prostředí customer service, se zkušeností s projekty v oblasti Automotive. Bez orientace v SAP a velmi dobré AJ se neobejdete. Podíváte se také do zahraničí, kde budete implementovat a školit uživatele SAP. Není to zákaznický servis jako takový, kde pečujete o zákazníka a řešíte požadavky, ale je to ten správný odrazový můstek pro zaškolení na tuto pozici. Nutná je FLEXIBILITA a chuť se podívat i do zahraničí a věnovat se více analýze procesů v rámci SAP projektů (cestování z 10% - zajímavé destinace).
analýza výrobních procesů a zodpovědnost za jejich dokumentaci v rámci automotive projektů podpora uživatelů SAP v rámci poboček ochota cestovat

Požadujeme

SŠ vzdělání praxe z korporátního prostředí customer service - zákazníci v oblasti automotive znalost ERP systému, ideálně SAP AJ na velmi dobré úrovni ochota cestovat do zahraničí z 10%

Nabízíme

13.plat, adekvátní ohodnocení stravenky zázemí silné mezinárdní společnosti přátelské a neformální prostředí cafeteria a další zaměstnanecké benefity (sportovní aktivity, zdravotní péče aj.)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl