Typ nabídky

Minimální mzda

Customer service (40-50.000 Kč)

referenční číslo: 52602 | aktuálnost: 04.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme kvalifikovaného a energického jednotlivce pro obsazení pozice Customer Service u ve výrobní společnosti. Pokud máte výborné komunikační dovednosti, schopnost efektivně řešit problémy a zájem o oblast výroby, může být tato role právě pro vás.

Hledáme kolegu s technickým vzděláním na pozici: CUSTOMER SERVICE (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Zajištění komunikace mezi zákazníky a výrobním týmem
  • Správa a aktualizace zákaznických informací v databázi
  • Poskytování informací týkajících se výrobků, objednávek a dodacích lhůt
  • Řešení stížností a problémů zákazníků s cílem udržet vysokou úroveň spokojenosti
  • Spolupráce s výrobním oddělením ke zlepšení procesů a zákaznického servisu
  • Podpora a nápomoc zákazníkům při výběru produktů a služeb
  • Sledování a správa dodacích termínů

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání (technické vzdělání)
  • Vynikající komunikační dovednosti v českém a anglickém jazyce (ústní a písemná forma)
  • Zkušenosti s práci v oblasti zákaznického servisu
  • Schopnost efektivně řešit problémy a konfliktní situace
  • Znalost práce s MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Nabízíme

  • Stabilní a perspektivní pracovní prostředí
  • Možnost profesního růstu a rozvoje do dalších oblastí
  • Konkurenceschopný plat a benefity
  • Firemní školení a podpora při rozvoji dovedností
  • Přátelský a motivující týmový kolektiv
  • Žatec

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika