Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Cukrář - cukrářka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29233520792 | aktuálnost: 02.05.2024

CPI Hotels, a.s.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- hlavní úkolem pro Vás bude příprava lahodných cukrářských výrobků pro naše bufetové snídaně a večeře.
- svoji kreativitu budete moci uplatnit při tvorbě delikátních dezertů, které jsou součástí naší nabídky v a la carte restaurace.
- tato pozice vyžaduje úzkou spolupráci se šéfkuchařem a s ostatními kolegy, kdy společně přinášíte nové nápady pro vylepšení receptur a tvorbu nových dezertů.
- důležitým prvkem práce je dodržování technologických postupů a zásad bezpečnosti potravin.

Požadujeme:
- vzdělání v oboru nebo praxi v oboru
- spolehlivost a flexibilitu
- zájem o obor a lásku k cukrařině

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr nebo sezónní brigádu
- ubytování ZDARMA a zvýhodněné stravování
- práce na směny
- příležitost pro kariérní růst v rámci hotelového řetězce
- systém zaměstnaneckých benefitů

Zaměstnanecké výhody: možnost turnusových směn, zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 111, Špindlerův Mlýn, 54351

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity