Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CRM Lead / Systémoví analytici

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29262020750 | aktuálnost: 17.05.2024

NN Finance, s.r.o.

Upřesňující informace

Michalčová Diana, e-mail: diana.michalcova@nn.cz

Náplň práce:
Zodpovědnost za správu CRM systému a zajištění toho, aby všechny aktivity v něm byly v souladu s obchodními cíli. Poskytování podpory vývojářům a testerům v týmu, neustále zlepšování procesu vývoje systému a zajištění, že plánované verze budou dodány včas.

Požadavky:
Výhodou:
" Zkušenosti se všemi fázemi procesu vývoje softwaru
" Manažerské dovednosti
" Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 125 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Vhodné pro: Cizince