Typ nabídky

Minimální mzda

Cost Estimator

referenční číslo: 11-7-400277 | aktuálnost: 27.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Co Tě čeká:

* vyhodnocování, kontrola a interpretace nákladů a ziskovosti produktu
* provádění analýz ziskovosti produktu
* zavádění dat do systému a kontrola jejich správnosti
* analýza nákladů
* reporting managementu

Budete vyhodnocovat, kontrolovat a interpretovat náklady a ziskovost produktu.
Budete se aktivně podílet na analýze ziskovosti produktu.
Řídicí, vstupní a výstupní výpočetní data a další informace do systému.
Budete analyzovat náklady a podávat výsledky managementu.
Buďte součástí mezinárodního setkání a prezentujte výsledky.
Podporujte místní manažery, aby správně definovali školení pro nové spolupracovníky a sledovali tak pokrok.
Budete podporovat spolupráci s interním oddělením.

Požadujeme

* VŠ vzdělání ekonomického směru
* plynulá znalost AJ

Nabízíme

* 13. plat
* Měsíční prémie
* Pružná pracovní doba - 10:00 - 15:00 + účast na poradách
* Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
* Kafeterie 500 Kč měsíčně
* Zdravotní péče a rehabilitace
* Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
* Příspěvek na stravování
* Akce pro zaměstnance
* Odměny za pracovní výročí

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Liberec, Liberec,

Region: Liberecký kraj, Česká republika

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní