Typ nabídky

Minimální mzda

Controlling AND business analyst| Relokační balíček nebo remote práce

referenční číslo: 54064 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s hloubkovými analýzami? Jste schopen si propojit data z různých oblastí a pospojovat je do výsledného celku, který dokáže managementu prezentovat výsledky v podobě snížení nákladů a zvýšení zisku? Pak pro vás máme tuto zajímavou roli. Pro automotive společnost na Novojičínsku hledáme zkušeného analytika, který se zaměří na hlídání nákladů napříč projekty a bude podporovat obchodní oddělení ve strategických rozhodnutích. Jedná se o důležitou pozici, poskytneme tedy veškerou podporu, včetně relokačního balíčku, adaptačního programu nebo rozšířených možností remote práce.
* strategické plánování a analýza finančních výsledků v globálním měřítku, s důrazem na produktové a zákaznické segmenty * sledování ziskovosti, identifikaci odchylek od plánu a implementaci opatření pro zlepšení výsledků * řízení controllingu pro produktové a zákaznické obchodní jednotky včetně stanovení nákladových cílů a strategií pro zvýšení zisku * koordinace rozhodovacích procesů se zohledněním finančních dopadů, včetně rizik a příležitostí * poskytovat podporu místnímu týmu v oblastech jako jsou nástroje a vzorky, projektové řízení a správa nákladů v SAPu * aktivně spolupracovat při sestavování ročního rozpočtu a projektového plánu pro obchodní divizi * vyvíjet specifické nástroje controllingu pro podporu obchodní divize a centrálních funkcí

Požadujeme

  • VŠ ekononomického směru
  • víceletá praxe v controllingu
  • komplexní ekonomické znalosti a porozumění oblasti controllingu, rozpočtů, víceletých plánů, nákladových kategorií
  • znalost SAPu
  • schopnost posoudit ekonomickou efektivitu
  • komplexní řešení problémů, analytické myšlení a velmi dobré prezentační dovednosti
  • ochotu cestovat do zahraničí - max 6x/ rok
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka podmínkou - prezentace TOP managementu, komunikace se zákazníky
  • znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme

* možnost práce na home office v režimu dle domluvy, min. 40% * relokační balíček ve výši 100 000 Kč * práci v moderním pracovním prostředí, profesní růst, možnost zahraničních stáží *odměnu před dovolenou a Vánoci, podíl na zisku společnosti *příspěvek penzijní připojištění a životní pojištění *příspěvek na dopravu * podporu odborného a jazykového vzdělání a osobního rozvoje *dotované stravování ve firemní jídelně s chutnými pokrmy a velkým výběrem * vlastní lékaře, fyzioterapeuty, psychologa * jesle, školku, odpolední klub pro děti do 15 let, prázdninové aktivity pro děti zaměstnanců – letní tábory * 5 týdnů dovolené * odměnu za dlouholetou práci, odměny při životním jubileu a při odchodu do důchodu * flexibilní systém elektronických benefitů * programy na podporu zdraví a správného životního stylu (semináře, cvičení, dny zdraví)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Výroba, průmysl