Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Controller výrobních procesů-junior, pokročilý Excel #qq2fe

referenční číslo: 660d2692de27af184bffbd41 | aktuálnost: 29.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáme kolegu/gyni na pozici Junior Controller výroby, který/á má silné analytické schopnosti a výborné znalosti MS Office, zejména Excel. Není potřeba mít praxi v oboru, vše ostatní Vás rádi naučíme. Neváhejte nám poslat svůj životopis. Nabízíme mnoho benefitů, jako např. 13. plat, dotované závodní stravování, příspěvky na dopravu, aj.
Co bude Vaší náplní práce?
- účast na výrobním plánování
- příprava budgetu a forecastu pro výrobní provoz
- zpracování výrobních výsledků a reporting
Nástup možný ihned, nebo dle domluvy.
Místo výkonu práce: Brno

Požadujeme

- výborná znalost MS Office, především Excel
- zkušenost s procesem plánování, analytické a numerické schopnosti
- znalost anglického jazyka na úrovni B1

Nabízíme

- zajímavé mzdové ohodnocení
- příspěvek na dopravu
- 13. mzda
- příspěvek na penzijní/životní pojištění
- příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
- závodní stravování
- 5 týdnů dovolené
- možnost kariérního růstu
- práci v příjemném kolektivu a stabilní společnosti
- vzdělávací kurzy, školení
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
- místo výkonu práce přímo v Brně

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita