Typ nabídky

Minimální mzda

Controller-výrobní společnost (70.000-80.000 Kč)

referenční číslo: 53299 | aktuálnost: 26.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání ekonomického oboru? Máte alespoň 2 roky zkušeností v controllingu? Hledáte novou pracovní příležitost? Pošlete mi Váš životopis!

Nadnárodní společnost přijme do svých řad novou posilu na pozici:

CONTROLLER-VÝROBNÍ SPOLEČNOST (70.000-80.000 Kč)

Náplň práce

  • Analýza fin. ukazatelů a interpretace odchylek
  • Příprava rozpočtu a forecastu
  • Revize nákladů na provoz (OPEX)
  • Správa kapitálových investic (CAPEX)
  • Schvalování nákupních objednávek a faktur

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Alespoň 2 roky praxe v controllingu
  • Znalost MS Excel na excelentní úrovni
  • AJ na komunikativní úrovni (NJ výhodou)
  • Řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Moderní pracovní prostředí
  • Motivační systém odměňování včetně 13. platu
  • 5 dní dovolené navíc
  • Možnosti dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
  • Firemní stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Lokalita: Plzeň - jih

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Ekonomika