Typ nabídky

Minimální mzda

Controller| junior| prostějov| až 60 000 Kč

referenční číslo: 12-7-400185 | aktuálnost: 27.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máš vzdělání ekonomického zaměření a praxi v oblasti finančního controllingu?

Tak to mám pro tebe skvělou nabídku!

Náplň práce:
- příprava operací pro měsíční a roční uzávěrku
- zpracování reportů
- vyhotovení účetních dokladů, zaúčtování a evidence
- zaúčtování došlých faktur, bankových výpisů
- kontrola formální správnosti daňových a účetních dokladů

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- alespoň 2 roky praxe v controllingu
- základní znalost účetnictví a daňové oblasti
- znalost práce v SAP výhodou

Nabízíme

- 25 dní dovolené
- roční odměny
- příspěvek na dopravu
- stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Prostějov, Prostějov,

Region: Olomoucký kraj, Česká republika

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita