Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CNC | volné víkendy, kvartální odměny

referenční číslo: 54115 | aktuálnost: 15.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kandidáty na pozici obsluha CNC. Jsou zde kvartální odměny, cafeteria systém a spoustu dalších benefitů. Takže pokud tě tato práce baví, máte zkušenosti z podobné pozice a hledáte novou pracovní výzvu, neváhejte nám zaslat váš životopis. Společnost se nachází nedaleko Ostravy, takže cesta autem, vlakem či MHD není žádným problémem.
Práce na CNC strojů Kontrola výrobních dílů Vrtání, soustružení, frézování, závitování

Požadujeme

Min. výuční list v technickém oboru Praxe na obdobné pozici Umět číst ve výkresové dokumentaci Fyzická zdatnost, spolehlivost a pečlivost zkušenosti z programem

Nabízíme

Stravenkový paušál 55 Kč/den Kvartální bonusy Sick day 2 dny za rok Příspěvek do Cafeterie Příspěvek na penzijní i životní pojištění 25 dnů dovolené Volné víkendy Příspěvek na Multisport kartu Zvýhodněný telefonní tarif i pro rodinu Práce na HPP Po zaučení smlouva na neurčito Nástup rovnou do kmene
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba