Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CNC technik: 50 000 Kč měsíčně!

referenční číslo: 54587 | aktuálnost: 31.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste specialistou na CNC stroje a technologie? Láká Vás práce u úspěšné mezinárodní společnosti, která vlastní prestižní technologické know-how? V roce 2021 bude zahájen unikátní provoz v novém výrobním závodě.
- práce s CNC stroji - obrábění kovů - uplatnění metod metalurgie - obrábění, broušení, řezání, leštění - práce s měřicími přístroji, kontrola kvality - dohled nad dodržováním postupů a správnosti výroby - programování CNC strojů v programech MathLab a Python

Požadujeme

- SŠ/ popř. vyučení v technickém oboru, ideálně strojního, zaměření
- Zkušenost s prací s CNC stroji - ideálně obrábění kovů, 5ti-osé, vysoká přesnost, znalost metrologie
- Ochota pracovat ve směnném 12ti hod. provozu
- U některých pozic znalost CNC programování, znalost mechaniky a hydrauliky

Nabízíme

- Nadstandardní mzdové ohodnocení - Prostředí nového moderního závodu s jedinečnou technologií, za jehož vznikem stojí stabilní společnost - Možnost být u budování nového týmu v rámci projektu na zelené louce, který do budoucna nabízí velký prostor k seberealizaci a růstu - Možnost zaškolení a získání praxe v R&D centru v Kodani - Nadstandardní mzdové ohodnocení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl