Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CNC Soustružník

referenční číslo: 54591 | aktuálnost: 01.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte stabilní zaměstnání v Praze, máte zkušenosti s obráběním na CNC stroji a rádi byste se v této oblasti dále rozvíjeli? Orientujete se ve výkresové a technické dokumentaci? Jste technicky zaměření a oblast CNC strojů je Vaše parketa? Výborně! Dejte nám o sobě vědět, rádi s Vámi vše potřebné probereme. Nabízíme kvalifikovanou práci a k tomu nadstandardní benefity, které Vám vykouzlí úsměv na tváři. Pokud se zajímáte o profesní rozvoj, je možný kariérní růst a můžete se posouvat na jiné pozice! * Měsíční přispěvek 6 % částky z hrubé mzdy na penzijní či životní pojištění nebo pošleme jako Flexipasy do Cafeterie
* 600 Kč měsíčně příspěvek ve formě Flexipasů do Cafeterie
* Plně hrazené stravenky 100 Kč /den
* 6 týdnů placeného volna
* Čerstvé ovoce a zelenina na pracovišti, dny zdraví (např. masáže), sportovní klání (beach volej, fotbal), částečná dotace Multisport karty, otevřené privátní fitko v budově
* Neomezené možnosti kariérního růstu a možný posun na jiné pozice!
* Práce na zajímavých dílech pro letecký průmysl (převážně na CNC soustruhu) * Seřízení stroje dle seřizovacího listu * Kontrola průběhu operací, přesné měření * Obsluha zdvihacího zařízení * Spolupráce s týmem technologie výroby na zlepšování procesů

Požadujeme

Zkušenost s obráběním na CNC stroji (zkušenost na CNC soustruhu výhodou) Znalost měření mikrometrem, posuvným měřítkem a dutinoměrem Orientace ve výkresové a technické dokumentaci

Nabízíme

* Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v dobře dostupné lokalitě v Praze * Neomezené možnosti kariérního růstu a možný posun na jiné pozice! * 6 týdnů placeného volna * Plně hrazené stravenky 100 Kč /den * Měsíční přispěvek 6 % částky z hrubé mzdy na penzijní či životní pojištění nebo pošleme jako Flexipasy do Cafeterie

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba