Typ nabídky

Minimální mzda

CNC seřizovač - menší kolektiv a programování (zaučíme)

referenční číslo: 42440 | aktuálnost: 12.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Umíte pracovat na CNC? Máte praxi jako seřizovač a baví Vás nad prací přemýšlet? Láká Vás programování, ale zatím nemáte dost zkušeností? A nebo máte a chcete své zkušenosti zdokonalit? Tak na nic nečekejte a získejte práci v dobrém kolektivu a s šéfem, se kterým se dá mluvit.
Co Vás v práci čeká? -Budete seřizovat, programovat a obsluhovat CNC. -Budete pracovat na směny.

Požadujeme

Jak si Vás představujeme?
-Jste šikovný a samostatný.
-Máte praxi na CNC.
-Umíte měřit a pracovat přesně.

Nabízíme

Co za práci dostanete? -Fajn mzdu podle zkušeností. -Zajímavou práci na dvě směny. -Stravenkový paušál - peníze do mzdy. -Dovolenou extra. -13.mzdu. -Pravidelné akce pro zaměstnance.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl