Typ nabídky

Minimální mzda

CNC seřizovač - junior i senior (30-50.000 Kč)

referenční číslo: 55471 | aktuálnost: 28.03.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš právě dokončenou školu a hledáš první zaměstnání? Nebo jsi už zkušený CNC pracovník, co by se rád kariérně posunul? Nabízíme možnost pro úplné začátečníky, i zkušené machry. U nás máš jistotu karierního růstu! Máš zájem? Pošli životopis!

Náplň práce

  • Obsluha a seřízení moderních CNC strojů
  • Nastavování stroje a kontrola kvality výrobků
  • Měření výrobků, výměna nástrojů
  • Korekce programů (Siemens, Fanuc)

Požadujeme

  • SOU strojírenského zaměření
  • Výborná orientace v technické dokumentaci
  • Znalost práce s měřidly
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12tky)

Nabízíme

  • Jistotu karierního růstu
  • 13. mzdu
  • Příplatky, bonusy
  • 25 dnů dovolené
  • Sick days
  • Dotované stravování
  • Příspěvěk na penzijko
  • Místo výkonu: Rychnov nad Kněžnou

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba