Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CNC seřizovač

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29431800723 | aktuálnost: 17.06.2024

protechnik consulting s. r. o.

Upřesňující informace

Velmi zajímavá nejednotvárná práce s možností profesního a osobnostního růstu v moderním prostředí silné a stabilní společnosti nezávislé na automobilním průmyslu s 24 letou tradicí v Moravské Třebové. Nevyrábíme jen komponenty, ale kompletní stroje a výrobky. Přijďte rozšířit náš úspěšný tým!
NÁPLŇ PRÁCE: budete pracovat na CNC obráběcích centrech - soustruhy nebo frézy. Součástí Vaší práce bude zahájení opakované výroby, seřizování a obsluha center, vlastní výroba, ale také provádění korekcí, výměny nástrojů, průběžná kontrola kvality vyrobených kusů, odhlašování dokončené práce do firemního informačního systému. Z této pozice budete mít jedinečnou možnost se vypracovat do pozice seřizovače s programováním - vše bude záviset jen na Vašem zájmu a schopnostech.
POŽADAVKY: vzdělání se zaměřením na strojírenství, zkušenosti na podobné pozici jsou vítány
NABÍZÍME: nabízená hrubá mzda od 32.000 Kč odpovídá cca 200 Kč/hod. Dynamický mzdový systém - aktivní hodnocení zaměstnance na měsíční bázi dle dosahovaných výkonů a úspěchů. Jediné místo, kde jste hodnoceni průběžně, a kde máte zajištěnu nejvyšší mzdu v regionu a možnost profesního růstu! Úprava mezd dvakrát ročně, měsíční výkonové bonusy až 30% navíc k vyplácené mzdě, možnost průběžně proplácené práce přesčas s příplatky 25% za běžný přesčas, za sobotu 50%, za neděli a svátek 100%, za noční směny příplatek 50 Kč/hod,
komfortní velká kafeterie s odpočívacím koutem a dotovanými nápoji, příspěvky na stravování
parkování uvnitř firemního areálu, hodnotné odměny/dárky za pracovní jubilea, příspěvky ke sňatku a narození dítěte, příspěvky na životní pojištění, dárky k Vánocům, pravidelné firemní akce a další benefity
KONTAKT: emailem

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Svitavská 1601/70, Moravská Třebová, 57101

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity